• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Папір офісний формату А4

Торги відмінено

245 400.00 UAH з ПДВ
Номер: efdf415b392b44799aece35cf14ac6e9
Внутрішній номер закупівлі: 15629448
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-10-20-005407-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр»
Контактна особа: Мороз Юрій Андрійович 380322368989 lrfpkldc@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Враховуючи потребу в предметі закупівлі: Папір офісний формату А4, комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр», 13.09.2022р. було оприлюднено закупівлю № UA-2022-09-13-005863-a, на суму: 245 500,00 грн. з ПДВ, дана закупівля не відбулася через відсутність пропозицій Учасників. 29.09.2022. повторно оголошено закупівлю UA-2022-09-29-000958-a за предметом закупівлі: код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (CPV), (Папір офісний формату А4 ) на суму: 245 500,00 грн., дана закупівля також не відбулася через відсутність пропозицій Учасників. Відповідно до п.1 ч. 2, ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 р. в редакції 19.09.2019 р., а саме «якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації»
Очікувана вартість: 245 400.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Папір офісний формату А4
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 1000 пачок
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 79066, Україна, Львівська область, Львів, Зелена, буд. 477 На карті

Інформація про скасування

Номер: 45aef4a885d5492b8eb2c50d3a6e0891
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: зважаючи на те, що в день оголошення переговорної процедури закупівлі набрала чинності Постанова КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 « Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», застосування переговорної процедури закупівель є неможливим.
Період оскарження: 31.10.2022 10:30 - 11.11.2022 00:00
Дата опублікування: 31.10.2022 10:30
Дата виконання: 11.11.2022 00:01
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Бакун Роксолана Вікторівна

Оскарження: 20.10.2022 13:00 - 30.10.2022 23:00
Ціна пропозиції 245 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.10.2022 13:00
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 4f37ed12b1a441dd8afba4de4e80e227
Ідентифікатор договору: UA-2022-10-20-005407-a-a1
Постачальник: ФОП Бакун Роксолана Вікторівна
Сума договору: 245 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 245 400.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації