-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вироби для ванної кімнати та кухні
Тендер Prozorro UA-2022-10-18-010502-a
Інформація про мову (мови), якою (якими) повинно бути складено тендерні пропозиції. Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками-резидентами України, викладаються українською мовою. При цьому, проектна, технічна документація, яка викладена в оригіналі російською мовою, не потребує перекладу українською мовою. Тендерні пропозиції підготовлені учасниками-нерезидентами України можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати завірений переклад українською мовою. У разі розбіжностей з текстом оригіналу перевага надається україномовному тексту. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник.
Торги не відбулися
487 120.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Номер:
c7f2235b275547918d17b275a58394b9
Внутрішній номер закупівлі:
15610202
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-10-18-010502-a
Замовник:
ВП "Рівненська АЕС" ДП "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425046
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська область, Вараш, Промислова зона
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ципан Ольга Михайлівна 0363662935 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
487 120.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 500.00 UAH
Період уточнення:
18.10.2022 16:37 - 25.10.2022 01:00
Період прийому пропозицій:
18.10.2022 16:37 - 04.11.2022 13:00
Аукціон:
з 07.11.2022 14:58
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписОплата за поставлену продукцію здійснюється Замовником шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок Постачальника протягом 45 календарних днів з дати оформлення ярлика на придатну продукцію згідно СОУ НАЕК 038:2021 «Управління закупівлями продукції. Організація вхідного контролю продукції для ВП Компанії» за умови реєстрації Постачальником належним чином оформленої та незаблокованої податкової накладної в ЄРПН. Початок перебігу строку оплати починається з дня, наступного за днем оформлення ярлика на придатну продукцію.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Арматура для змивного бачка Nova 4263 або еквівалент
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Арматура для змивного бачка SoloPlast Абк-02 або еквівалент
Кількість
69 штуки
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Арматура для змивного бачка SoloPlast Абк2-10 або еквівалент
Кількість
75 штуки
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Арматура для змивного бачка
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Бачок для чаші генуя SLAMP AR 09 або еквівалент
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Біде Cersanit Eko або еквівалент
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Ванна Kolo Comfort прямокутна або еквівалент
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Гофра до унітаза армована Nova 350 або еквівалент
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Змішувач Zegor T43-TMK-A856 або еквівалент
Кількість
32 штуки
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Кабіна душова Aquaform Nigra або еквівалент
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Канал душовий NOVA plastic 5201 або еквівалент
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Бокс гідромасажний GM 6415 асиметричний правосторонній або еквівалент
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Кріплення до змішувача 1 ШП KS-1BR або еквівалент
Кількість
80 штуки
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Кришка для унітаза
Кількість
42 штуки
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Система інсталяційна Geberit Duofix Delta або еквівалент
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Набір відро для сміття з педаллю і йоржик для унітазу
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
П'єдестал керамічний Cersanit President K08-011 або еквівалент
Кількість
31 штуки
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Пісуар настінний
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
піддон душовий
Кількість
7 штуки
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Сифон до пісуара ALCA A45B або еквівалент
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Сифон до умивальника Nova 1050 або еквівалент
Кількість
143 штуки
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Сифон пластиковий для душового піддону
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Стрічка бордюрна гідроізоляційна для ванни
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Умивальник з тумбою Церсанія 50 або еквівалент
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Умивальник керамічний Cersanit President Р 50 або еквівалент
Кількість
31 штуки
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Умивальник керамічний з постаментом
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Унітаз компакт Cersanit Facile або еквівалент
Кількість
14 штуки
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Унітаз компакт с косим випуском
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Унітаз компакт с прямим випуском
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 24.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації