• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

Нафта і дистиляти

1.Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: 1.1. найменування замовника: Виконавчий комітет Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області 1.2.місцезнаходження замовника: 08324, Київська область, Бориспільський район, с. Гора, вул. Центральна, б.5 1.3. ідентифікаційний код замовника: 44101089 1.4.категорія замовника: органи державної влади (орган законодавчої, органи виконавчої, судової влади), та правоохоронні органи держави, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад 2.Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Нафта і дистиляти (Бензин А-95 або еквівалент (наливом), дизельне пальне (наливом)) (код ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти). Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: Згідно Додатку 2. 4. Кількість та місце поставки товарів або обсяг і місце виконання робіт чи надання послуг: 4.1. кількість: 2 найменування (6000 л (наливом)) - Бензин А-95 або еквівалент (наливом) – 4000л; - Дизельне паливо (наливом) – 2000 л; 4.2. місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 08324, Київська обл., Бориспільський р-н, село Гора, вул. Центральна, будинок 5 5.Строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг: до 18.11.2022 року. 6.Умови оплати: Розрахунки здійснюються по факту доставки Товару та в межах відповідних бюджетних асигнувань, протягом 30 (тридцяти) календарних днів, після пред'явлення Продавцем документів (оформлених відповідно до чинного законодавства України): - рахунку; - накладних; - акту приймання-передачі Товару 7.Очікувана вартість предмета закупівлі: 312 000,00 грн з ПДВ 8. Період уточнення інформації про закупівлю (не менше трьох робочих днів з дня оприлюднення оголошення про проведення спрощеної закупівлі в електронній системі закупівель) *: 24.10.2022р. до 00 год 00 хв 9. Кінцевий строк подання пропозицій (строк для подання пропозицій не може бути менше ніж два робочі дні з дня закінчення періоду уточнення інформації про закупівлю) *: 27.10.2022р. до 00 год 00 хв 10.Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: «Ціна» -єдиний критерій оцінки, питома вага критерію – 100%. Найбільш економічною вигідною пропозицією буде вважатися пропозиція з найнижчою ціною. Оцінка пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, шляхом застосування електронного аукціону. До початку проведення електронного аукціону в електронній системі закупівель автоматично розкривається інформація про ціну та перелік усіх цін пропозицій, розташованих у порядку від найнижчої до найвищої ціни без зазначення найменувань та інформації про учасників. Найбільш економічною вигідною пропозицією буде вважатися пропозиція з найнижчою ціною. 11.Розмір надання забезпечення пропозицій учасників (якщо замовник вимагає його надати): не вимагається 11.1.Умови надання забезпечення пропозицій учасників (якщо замовник вимагає його надати): не вимагається 12.Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає його надати): не вимагається 13.Розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону в межах від 0,5 відсотка до 3 відсотків або в грошових одиницях очікуваної вартості закупівлі: 1% очікуваної вартості закупівлі 14. Джерело фінансування: кошти місцевого бюджету 15. Прізвище, ім’я та по батькові, посада та електронна адреса однієї чи кількох посадових осіб замовника, уповноважених здійснювати зв’язок з учасниками: Бойко Дмитро Іванович – уповноважена особа Виконавчого комітету Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області; 08324, Київська область, Бориспільський район, с. Гора, вул. Центральна, б.5; тел. 0800300157; e-mail: vk.gora@ukr.net

Торги не відбулися

312 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 120.00 UAH
Номер: 1f1d62e5fec744c9a580451cf1135abc
Внутрішній номер закупівлі: 15605297
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-10-18-005587-a   
Замовник: Виконавчий комітет Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області
Контактна особа: Дмитро Бойко +380800300157 vk.gora@ukr.net https://gora-rada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 312 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 120.00 UAH
Період уточнення: 18.10.2022 13:21 - 24.10.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 24.10.2022 00:00 - 27.10.2022 00:00
Аукціон: з 27.10.2022 13:24
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А 95 (наливом)
Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин
Кількість 4000 літр
Період постачання до 18.11.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Дизельне паливо (наливом)
Код ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливо
Кількість 2000 літр
Період постачання до 18.11.2022
Місце постачання Відповідно до документації