• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

«Бензинові генератори на мобільній платформі (на колесах) ДК 021:2015: код 31120000-3 Генератори»

Завершена

624 000.00 UAH з ПДВ
Номер: b96834ffb4ef4525a2f63912fe30eeb6
Внутрішній номер закупівлі: 15598498
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-10-17-010692-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Костик Аліна Михайлівна +380680517729 ivaniv.osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності підстав, що визначені п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону, а саме: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації Закупівлю згідно предмету«Бензинові генератори на мобільній платформі (на колесах) ДК 021:2015: код 31120000-3 Генератори» – здійснити шляхом застосування переговорної процедури закупівлі з підстави, що визначена п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону, а саме: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. 09.09.2022 року в електронній системі закупівель було опубліковано оголошення про проведення відкритих торгів за предметом закупівлі «Бензинові генератори на мобільній платформі (на колесах) ДК 021:2015: код 31120000-3 Генератори» (далі —Закупівля) №UA-2022-09-09-009812-a . Дана закупівля була відмінена через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій. 27.09.2022 року в електронній системі закупівель було опубліковано оголошення про повторне проведення відкритих торгів за предметом закупівлі «Бензинові генератори на мобільній платформі (на колесах) ДК 021:2015: код 31120000-3 Генератори» (далі – Закупівля) № UA-2022-09-27-008259-a. Дана закупівля була відмінена через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій. Таким чином, у Замовника наявні підстави для застосування переговорної процедури закупівлі на підставі п.1 ч.2 ст. 40 ЗУ «Про публічні закупівлі».
Очікувана вартість: 624 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Бензинові генератори на мобільній платформі (на колесах) ДК 021:2015: код 31120000-3 Генератори»
Код ДК 021:2015: 31120000-3 Генератори
Кількість 12 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 22432, Україна, Вінницька область, Іванів, Свинаря 17 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СТОРГОМ"

Оскарження: 17.10.2022 17:02 - 28.10.2022 00:00
Ціна пропозиції 624 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.10.2022 17:02
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 06a001c085134658ba55c0001bff0e1d
Ідентифікатор договору: UA-2022-10-17-010692-a-b1
Постачальник: ТОВ "СТОРГОМ"
Номер договору: 290/11-П
Сума договору: 624 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 520 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: «Бензинові генератори на мобільній платформі (на колесах) ДК 021:2015: код 31120000-3 Генератори»: 52 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.11.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання: 01.11.2022 00:00
Статус:
Розірваний
pdf
генератори переговори.pdf
pdf
1668757075717070.pdf
pdf
дод.угода генератори.pdf
p7s
sign.p7s