• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Електрична енергія

Завершена

506 700.00 UAH з ПДВ
Номер: 1abcd77857164e709dbb658e0ee033c4
Внутрішній номер закупівлі: 15592967
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-10-17-005118-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Дніпропетровський центр спортивної медицини" Дніпропетровської обласної ради
Контактна особа: Тетяна Михальченко +380964711038, +380567767702 dvfd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Для закупівлі електричної енергії з розподілом та передачею до 31 грудня 2022 рік КП "ДЦСМ"ДОР провів двоє відкритих торгів за номером закупівлі : № UA-2022-09-08-008074-a № UA-2022-09-26-006151-a. Відповідно до п.1 ч.2 статті 32 зазначені тендери було автоматично відмінено електричною системою закупівель в зв’язку із поданням менше двох тендерних пропозицій. Для забезпечення життєдіяльності медичного закладу електричною енергією до 31 грудня 2022 року прийнято рішення застосувати як виняток переговорну процедуру закупівлі відповідно до п.1 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупілі» Відповідно до частини 7 статті 40 Закону,Замовник має право укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі у строк не раніше 10 днів,з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір за результатами застосування переговорної процедури закупівлі. Технічні та якісні характеристики ,а також вимоги до учасника процедури закупівлі не відрізняються від вимог,що були визначені у тендерній документації відкритих торгів. Учасник ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» код ЄДРПОУ 42082379 надав документи та підтвердив технічні та якісні характеристики ,кваліфікаційні вимоги та відсутність підстав для відхилення відповідно до статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі»
Очікувана вартість: 506 700.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 90000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 49050, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49050, м. Дніпро, вул.Ярославська, 3а На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"

Оскарження: 17.10.2022 13:57 - 28.10.2022 00:00
Ціна пропозиції 506 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.10.2022 13:57
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 780a856c4a3e444ba839a01d3c899d9d
Ідентифікатор договору: UA-2022-10-17-005118-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
Номер договору: 57592/1
Сума договору: 506 700.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 422 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.10.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 28.10.2022 14:10
Статус:
Виконаний
pdf
Договір з додатками.pdf
p7s
sign.p7s