• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів, дітей пільгових категорій, дітей учасників АТО, іншої категорії учнів у закладах загальної середньої освіти

Завершена

4 161 565.10 UAH з ПДВ
Номер: 7d83f709be74408fb8334d3405e04071
Внутрішній номер закупівлі: 15575614
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-10-13-011585-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЄМІЛЬЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Лозко Наталія Валеріївна +380967782126 41860521@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Уповноважена особа відділу освіти, молоді та спорту Ємільчинської селищної ради повідомила, що у ВІДДІЛУ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЄМІЛЬЧИНСЬКОЇ СЕЛИ-ЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ виникла необхідність закупівлі ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги - Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів, дітей пільгових категорій, дітей учасників АТО, іншої категорії учнів у закладах зага-льної середньої освіти на 2022 рік, відповідно до очікуваної вартості закупівлі. Відповідно до пункту 1 та 2 частини 1 статті 3 Закону цей Закон застосовується до замовників: - визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень; - визначених у пункті 4 частини першої статті 2 цього Закону, якщо вартість пред-мета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 1 мільйон гри-вень, а робіт - 5 мільйонів гривень. З метою організації Закупівлі, з урахуванням статті 11 Закону, відповідно до ча-стини 2 статті 13 Закону замовники можуть застосовувати переговорну процедуру за-купівлі як виняток та відповідно до умов, визначених у частині 2 статті 40 Закону. Відповідно до частини першої статті 40 Закону переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до неї замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі. Разом з тим, виходячи зі змісту пунктів 31 та 13 частини першої статті 1 Закону, оскільки тендерна документація — документація щодо умов проведення тендеру, а тендер — здійснення конкурентного відбору учасників за процедурами закупівлі відкритих торгів, торгів з обмеженою участю та конкурентного діалогу, переговорна процедура закупівлі не передбачає розроблення тендерної документації та не є конкурентною процедурою закупівлі. Підстави для застосування переговорної процедури закупівлі визначені частиною другою статті 40 Закону. Відповідно до частини другої статті 40 Закону перегорну процедуру можна застосовувати у випадку, якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації Згідно проведених торгів, закупівлі UA-2022-08-11-010132-a та закупівля UA-2022-09-02-007392-a, вказані процедури закупівлі не відбулися, набули статусу «Закупівля не відбулась» та Причина відміни «Подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій» На сьогодні відсутні окремі закони, які регулюють питання здійснення Закупівлі, у зв’язку з чим Закупівлю необхідно здійснювати у порядку та за процедурами, передбаченими Законом. Згідно з Законом та потребами Замовника, передбачено Закупівлю на очікувану вартість закупівлі 4 161 565,10 (чотири мільйони сто шістдесят одна тисяча п’ятсот шістдесят п’ять гривень 10 копійок) з ПДВ. 26 вересня 2022 року було направлено запрошення для можливої участі у торгах Приватному підприємству «Школярик» (код ЄДРПОУ 31071286). Враховуючи вищевикладене, відповідно до частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» може бути застосована переговорна процедура закупівлі, яка для укладення договору про закупівлю з обраним учасником вимагає попереднього прове-дення з ним переговорів. Представник Учасника Приватне підприємство «Школярик» (код ЄДРПОУ 31071286) запропонував 13.10.2022 року наступну вартість пропозиції 4 161 238,25 (чо-тири мільйони сто шістдесят одна тисяча двісті тридцять вісім гривень 25 копійок) без ПДВ та надав відповідні документи, що підтверджують кваліфікацію, досвід та мож-ливість забезпечити безперебійний процес харчування для учнів закладів освіти Ємільчи-нської селищної ради. Закупівлі здійснюються за такими принципами як добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій; запобігання корупційним діям і зловживанням, сторони домовились дотри-муватися та керуватися вище згаданими нормами спеціального законодавства. Уповноважена особа Наталія Лозко повідомила, що очікувана вартість закупівлі ста-новить 4 161 565,10 (чотири мільйони сто шістдесят одна тисяча п’ятсот шістдесят п’ять гривень 10 копійок) з ПДВ, тому закупівля буде здійснюватися в межах цієї суми. Кількість послуг – 1 послуга. Уповноважена особа Наталія Лозко зазначила про основні позиції запланованої за-купівлі: 1. Найменування предмету закупівлі: ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги - Послуги з організації харчу-вання учнів 1-4 класів, дітей пільгових категорій, дітей учасників АТО, іншої категорії учнів у закладах за-гальної середньої освіти 2. Кількість: 1 посулуга. 3. Очікувана вартість закупівлі: 4 161 565,10 (чотири мільйони сто шістдесят одна тисяча п’ятсот шістдесят п’ять гривень 10 копійок) з ПДВ 4. Тип процедури: Переговорна процедура закупівлі. 5. Місце поставки: Організація харчування учнів здійснюється у харчоблоках закладів загальної середної освіти: Ємільчинський ліцей № 1 Ємільчинський ліцей № 2 Андрієвицький ліцей Березниківський ліцей Великоцвілянський ліцей Кулішівський ліцей Малоглумчанський ліцей Миколаївський ліцей Середівський ліцей Степанівський ліцей Великояблунецька гімназія Хутір-Мокляківська філія Ємільчинського ліцею № 1 6. Строк надання послуг: до 31.12.2022 року; 7. Учасники переговорної процедури закупівлі: Приватне підприємство «Школярик» (код ЄДРПОУ31071286), 07201, Київська область, Іванківський район, селище міського типу Іванків, ВУЛИЦЯ ІВАНА ПРОСКУРИ, будинок 73А. 8. Пропозиція учасника переговорів: 4 161 238,25 (чотири мільйони сто шістдесят одна тисяча двісті тридцять вісім гривень 25 копійок) без ПДВ Враховуючи вищевказане, уповноважена особа Наталія Лозко виступила з пропо-зицією визнати переможцем переговорної процедури закупівлі ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги - Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів, дітей пільгових категорій, дітей учасників АТО, іншої категорії учнів у закладах загальної середньої освіти відповідно до ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі» ( якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом) – При-ватне підприємство «Школярик» (код ЄДРПОУ31071286) та прийняти рішення про намір укласти договір із даним учасником.
Очікувана вартість: 4 161 565.10 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуга з організації харчування учнів 1-4 класів, дітей пільгових категорій, дітей учасників АТО, іншої категорії учнів у закладах загальної середньої освіти
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМТСВО "ШКОЛЯРИК"

Оскарження: 13.10.2022 17:06 - 24.10.2022 00:00
Ціна пропозиції 4 161 238.25 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.10.2022 17:06
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: b93d46cc95f142aaac1a2ba7ed6768b7
Ідентифікатор договору: UA-2022-10-13-011585-a-b1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМТСВО "ШКОЛЯРИК"
Номер договору: 9-m
Сума договору: 3 691 238.25 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.10.2022 00:00 - 28.02.2023 23:59
Дата підписання: 28.10.2022 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 9-m.pdf
pdf
Додаткова угода 2.pdf
pdf
Додаткова угода 3.pdf
pdf
Додаткова угода 4.pdf
p7s
sign.p7s