• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Деревина

Завершена

662 400.00 UAH без ПДВ
Номер: 29739ffa0c3c436a8536cd317721fe0a
Внутрішній номер закупівлі: 15569829
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-10-13-005783-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ КОПАЙГОРОДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Тетяна Кілівнік +380979605506 kopaigorod_osvita@ukr.net https://kopaigorod-vo.vnua.eu/
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відділом освіти Копайгородської селищної ради було проведено дві процедури відкритих торгів на закупівлю Деревини та було двічі відмінено процедуру закупівлі через відсутність достатньої кількості учасників (п.1 ч. 2 ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII) – подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій». Інформація про першу проведену процедуру закупівлі, що була відмінена: оголошення про проведення процедури закупівлі – UA-2022-08-11-010183-a. Звіт про результати проведення процедури - Дата формування звіту – 27.08.2022 р. Причина відміни - подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Інформація про другу проведену процедуру закупівлі, що була відмінена: оголошення про проведення процедури закупівлі UA-2022-08-29-007449-a. Звіт про результати проведення процедури - Дата формування звіту – 14.09.2022 р. Причина відміни - подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій.
Очікувана вартість: 662 400.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дров'яна деревина
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 368 метри кубічні
Період постачання до 10.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЖУК СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Оскарження: 13.10.2022 12:48 - 24.10.2022 00:00
Ціна пропозиції 662 400.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.10.2022 12:48
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 851bc15fa4464a87b953a9f74f3122a2
Ідентифікатор договору: UA-2022-10-13-005783-a-a1
Постачальник: ЖУК СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Номер договору: 34
Сума договору: 662 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 552 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 24.10.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 24.10.2022 14:30
Статус:
Виконаний
pdf
Договір деревина20221024_14270248.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s