-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо (бланки дозволів (талони)
Тендер Prozorro UA-2022-10-12-009065-a
Завершена
299 981.31
UAH без ПДВ
Номер:
82be8c2f78934ba2bf47ee1d137c43fa
Внутрішній номер закупівлі:
15561208
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-10-12-009065-a
Замовник:
1-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38452230
-
Адреса:
09113, Україна, Київська область, м. Біла Церква, Вул. Фастівська, 21А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Барановська +380968787314 bcrv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Було двічі відмінено процедуру відкритих торгів щодо предмету закупівлі по коду за ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Дизельне паливо), на підставі того, що на участь у торгах подано менше двох тендерних пропозицій відповідно до ідентифікаторів закупівелі: UA-2022-08-30-005972-a, UA-2022-09-19-003406-a.
Очікувана вартість:
299 981.31 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом безготівкового переказу коштів на поточний рахунок Постачальника, вказаний у цьому Договорі, протягом 10 (десяти) робочих днів з дня підписання уповноваженими представниками Сторін видаткової накладної, а у випадку затримки з фінансуванням Покупця – протягом поточного бюджетного періоду.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо (бланки дозволів (талони)
Кількість
5500 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРАСТОІЛ»
Оскарження: 12.10.2022 15:52 - 18.10.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43970774
-
Контактна особа:
Чумаченко Вячеслав Вікторович 0956283532
-
Адреса:
61033, Україна, Харківська область, місто Харків, вул.Шевченка будинок 315
Оскарження: 12.10.2022 15:52 - 18.10.2022 00:00
Ціна пропозиції
299 981.31 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.10.2022 15:52
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
51dd026ff3a141eb9fd79f6721bb90dc
Ідентифікатор договору:
UA-2022-10-12-009065-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРАСТОІЛ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
43970774
-
Адреса:
61033, Україна, Харківська область, місто Харків, вул.Шевченка будинок 315
Номер договору:
1810-1
Сума договору:
299 981.31 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.10.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
18.10.2022 11:16
Статус:
Виконаний