-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Постачання гарячого харчування
Тендер Prozorro UA-2017-11-07-000785-c
Постачання гарячих обідів в загальноосвітні школи м.Апостолове
Торги не відбулися
435 600.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.9% або 4 000.00 UAH
мін. крок: 0.9% або 4 000.00 UAH
Номер:
3e82645044a2433cba21314fd1546438
Внутрішній номер закупівлі:
1554822
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-11-07-000785-c
Замовник:
Відділ освіти виконавчого комітету Апостолівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40220031
-
Адреса:
53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Визволення, 31-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богдан Іванович +380683605836 ap.osvitavk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
435 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.11.2017 11:07 - 13.11.2017 17:00
Період прийому пропозицій:
07.11.2017 11:07 - 23.11.2017 17:00
Аукціон:
24.11.2017 11:17 - 24.11.2017 11:38
Період кваліфікації:
24.11.2017 11:38 - 03.01.2018 10:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴435 600.00 Постачання гарячого харчування в Апостолівську ЗОШ № 4