-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дизельне паливо, бензин А-95
Тендер Prozorro UA-2022-10-11-006207-a
Зміни до річного плану закупівель на 2022 рік
Торги не відбулися
855 002.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 550.02 UAH
мін. крок: 1% або 8 550.02 UAH
Номер:
58e092cc64b148a18b13d8b14eae5895
Внутрішній номер закупівлі:
15547995
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-10-11-006207-a
Замовник:
Відділ освіти Романівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43991422
-
Адреса:
13001, Україна, Житомирська область, селище міського типу Романів, Житомирський район, смт.Романів, вул.Сергія Лялевича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шпонарська Олена Казимирівна +380680106433 vira_viza3@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
855 002.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 550.02 UAH
Період уточнення:
11.10.2022 14:41 - 17.10.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
11.10.2022 14:41 - 27.10.2022 14:46
Аукціон:
з 28.10.2022 14:36
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо
Кількість
15472 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
13001, Україна, Житомирська область, у зв’язку з тим, що відділ освіти Романівської селищної ради Житомирської області не має де зберігати нафтопродукти, умовою поставки являється наявність автозаправної станції учасника на території смт. Романів Житомирської області., у зв’язку з тим, що відділ освіти Романівської селищної ради Житомирської області не має де зберігати нафтопродукти, умовою поставки являється наявність автозаправної станції учасника на території смт. Романів Житомирської області.
На карті
Бензин А-95
Кількість
686 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
13001, Україна, Житомирська область, у зв’язку з тим, що відділ освіти Романівської селищної ради Житомирської області не має де зберігати нафтопродукти, умовою поставки являється наявність автозаправної станції учасника на території смт. Романів Житомирської області., у зв’язку з тим, що відділ освіти Романівської селищної ради Житомирської області не має де зберігати нафтопродукти, умовою поставки являється наявність автозаправної станції учасника на території смт. Романів Житомирської області.
На карті