-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Лінолеум
Тендер Prozorro UA-2022-10-11-005683-a
Закупівля здійснюється відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2022 року № 169 зі змінами.
Завершена
59 505.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 297.53 UAH
мін. крок: 0.5% або 297.53 UAH
Номер:
eb72b72d0d79440f9fc36ab5ac8a58d1
Внутрішній номер закупівлі:
15547464
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-10-11-005683-a
Замовник:
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ДИРЕКЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01192220
-
Адреса:
46001, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, ВУЛИЦЯ ВЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Свідерська Тетяна 380507002130 sviderska-tv@ukrposhta.ua http://portal.ukrposhta.loc/
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
59 505.60 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
297.53 UAH
Період уточнення:
11.10.2022 14:20 - 17.10.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
17.10.2022 15:00 - 20.10.2022 00:00
Аукціон:
20.10.2022 13:30 - 20.10.2022 13:59
Період кваліфікації:
20.10.2022 13:59 - 25.10.2022 20:29
Період завантаження договору:
25.10.2022 20:29 - 14.11.2022 20:29
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за Товар здійснюється Замовником протягом 10-ти банківських днів з моменту отримання товару Замовником на підставі відповідного рахунку. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі - зазначена у додатку 2 до документації спрощеної закупівлі (вимог до предмету закупівлі). Замовник: АТ "Укрпошта", місцезнаходження: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, будинок 22, ЄДРПОУ 21560045, категорія: юридична особа, яка здійснює діяльність в окремих сферах господарювання. Найменування закупівельника: АТ "Укрпошта" в особі Тернопільської дирекції, місцезнаходження: 46001, м. Тернопіль, вул Вячеслава Чорновола 1, ЄДРПОУ 01192220, категорія: юридична особа, яка здійснює діяльність в окремих сферах господарювання. Оцінка пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених у документації шляхом застосування електронного аукціону. Критеріями оцінки є ціна. Питома вага критерію – 100%. Дата і час проведення електронного аукціону визначаються електронною системою закупівель автоматично.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лінолеум
Кількість
160 метри квадратні
Період постачання
до 30.11.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Кривошея Руслан Володимирович
Оскарження: 25.10.2022 20:29 - 28.10.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2841114676
-
Контактна особа:
Кривошея Руслан Володимирович +380962030897 krv1410@gmail.com
-
Адреса:
04201, Україна, Київська область, Київ, вул. Полярна 5А, кв.120
Оскарження: 25.10.2022 20:29 - 28.10.2022 00:00
Початкова пропозиція
49 920.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
47 980.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.10.2022 20:29
Документи
15
Скарги
0
ТОВ "Епіцентр К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Контактна особа:
Заяць Мар'яна Михайлівна 380967596336 TR.TENDER@EPICENTRK.COM https://epicentrk.ua
-
Адреса:
04128 , Україна, Київська область, Київ, 04128, м.Київ, ВУЛИЦЯ БЕРКОВЕЦЬКА, будинок 6-К
Початкова пропозиція
51 993.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
47 990.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
20
Скарги
0
ТОВ "ОБРІЙ-СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19288759
-
Контактна особа:
Виктор Туз 0512586269, +380680659025 obriyservis@gmail.com
-
Адреса:
54056, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, ул. Космонавтів, 61-А
Початкова пропозиція
53 744.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
48 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
19
Скарги
0
Контракти
Номер:
49cbf555e55e4b0eab93777e6b8c0a02
Ідентифікатор договору:
UA-2022-10-11-005683-a-b1
Постачальник:
ФОП Кривошея Руслан Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2841114676
-
Контактна особа:
Кривошея Руслан Володимирович +380962030897 krv1410@gmail.com
-
Адреса:
04201, Україна, Київська область, Київ, вул. Полярна 5А, кв.120
Номер договору:
4400419
Сума договору:
47 979.20 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.11.2022 00:00 - 30.11.2022 00:00
Дата підписання:
07.11.2022 00:00
Статус:
Виконаний