-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Нафта і дистиляти (Дизельне паливо ЄВРО-5)
Тендер Prozorro UA-2022-10-10-004500-a
Торги не відбулися
33 750 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 168 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 168 750.00 UAH
Номер:
92dfb83a8b8e46e5a2ba636eaeeab04f
Внутрішній номер закупівлі:
15540054
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-10-10-004500-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УЖГОРОДСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ" УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41395817
-
Додаткова контактна особа:
Віталій Готра +380999638272 kp.uzmt@gmail.com
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ПЛОЩА ПОШТОВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Куруц +380509664279 kp.uzmt@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
33 750 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
168 750.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
200 000.00 UAH
Період уточнення:
10.10.2022 15:26 - 01.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
10.10.2022 15:26 - 11.11.2022 09:00
Період прекваліфікації:
з 11.11.2022 09:02
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата вартості поставленого Товару здійснюється на умовах відстрочення платежу до 10 (десяти) банківських днів з дня поставки Товару. Покупець проводить оплату за фактично отриманий Товар згідно з Договором та на підставі виставленого рахунку-фактури.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Нафта і дистиляти (Дизельне паливо ЄВРО-5
Кількість
750000 літр
Період постачання
до 31.12.2023
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція