-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Твердопаливний котел з ручним завантаженням палива 250 кВт
Тендер Prozorro UA-2022-10-07-005289-a
Торги не відбулися
380 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 900.00 UAH
Номер:
c07228cb2246476f8bc54ff844845050
Внутрішній номер закупівлі:
15528933
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-10-07-005289-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗОЛОЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44011315
-
Адреса:
80500, Україна, Львівська область, Буськ, вулиця Петрушевича Е.,будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ричель Марія Іванівна 380326430079,380326421130 osvita-busk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
380 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 900.00 UAH
Період уточнення:
07.10.2022 12:37 - 14.10.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
07.10.2022 12:37 - 24.10.2022 17:00
Аукціон:
25.10.2022 11:51 - 25.10.2022 12:14
Період кваліфікації:
25.10.2022 12:14 - 09.11.2022 12:44
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата здійснюється на підставі накладних. Замовник здійснює оплату 100% ціни Договору протягом 30 днів після прийняття встановленого Товару готового до експлуатації та підписання Сторонами акту приймання-передачі.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Твердопаливний котел з ручним завантаженням палива 250 кВт
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
80500, Україна, Львівська область, Буськ, вулиця Петрушевича Є., будинок 27
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "НОВАК РУСЛАН ВОЛОДИМИРОВИЧ"
Оскарження: 09.11.2022 12:41 - 20.11.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2713909397
-
Контактна особа:
Руслан Новак +380977773711 novakr1974@ukr.net
-
Адреса:
45625, Україна, Волинська область, Луцький р-н, село Тарасове, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА, будинок 9 А
Оскарження: 09.11.2022 12:41 - 20.11.2022 00:00
Початкова пропозиція
379 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
379 200.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
22
Скарги
0
ФОП "СТРУТИНСЬКА ТЕТЯНА ПЕТРІВНА"
Оскарження: 09.11.2022 12:44 - 20.11.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3287520588
-
Контактна особа:
Тетяна Струтинська +380970871959 kovalchuk0588@ukr.net
-
Адреса:
11214, Україна, Житомирська область, Ємільчинський район, село Степанівка, ВУЛИЦЯ КОМУНАРСЬКА, будинок 1, квартира 5
Оскарження: 09.11.2022 12:44 - 20.11.2022 00:00
Початкова пропозиція
380 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
380 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
09.11.2022 12:44
Відповіді на вимоги
10
Документи
13
Скарги
0