• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Газове паливо (Природний газ)

Газове паливо (Природний газ)

Завершена

3 990 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 19 950.00 UAH
Номер: 0bff2463b91b4a9f811e32fdd9bc5039
Внутрішній номер закупівлі: 1549358
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-11-21-002082-c   
Замовник: Комунальна 5-та міська клінічна лікарня
Контактна особа: Матвієв Богдан Михайлович 380322385890 5kmkl_uoz_lviv@ukr.net http://k5mkl.lviv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 3 990 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 19 950.00 UAH
Період уточнення: 21.11.2017 15:52 - 28.11.2017 10:00
Період прийому пропозицій: 21.11.2017 15:52 - 08.12.2017 10:00
Аукціон: 11.12.2017 14:22 - 11.12.2017 14:43
Період кваліфікації: 11.12.2017 14:43 - 22.12.2017 12:23
Період завантаження договору: 11.12.2017 14:43 - 31.12.2017 14:43

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо (Природний газ)
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 328110 метри кубічні
Період постачання 01.01.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 79013, Україна, Львівська область, Миколаїв, Коновальця 26 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ"

Оскарження: 11.12.2017 14:43 - 02.01.2018 00:00
Початкова пропозиція 3 573 117.90 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 573 117.90 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.12.2017 12:23
Документи 50
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю «РІВНЕГАЗ ЗБУТ»
Початкова пропозиція 3 990 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 990 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 13
Скарги 0

Контракти

Номер: 01b6be201ca3413daae4e30e653431bb
Ідентифікатор договору: UA-2017-11-21-002082-c-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ"
Номер договору: 41ABLVZ46-18
Сума договору: 3 573 117.90 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 10.01.2018 12:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір постачання.pdf
p7s
sign.p7s