-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Мультилотова
-
КЕП
Автомобіль спеціалізований з краном-маніпулятором та автокран
Тендер Prozorro UA-2022-10-04-006562-a
Дата та час розкриття тендерних пропозицій: заповнюється автоматично електронною системою закупівель. У день і час закінчення строку подання тендерних пропозицій, зазначених в оголошенні, електронною системою закупівель автоматично розкриваються всі файли тендерної пропозиції, крім інформації про ціну/приведену ціну.
Торги відмінено
20 352 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.4% або 91 119.96 UAH
мін. крок: 0.4% або 91 119.96 UAH
Номер:
ded81b0301de4293ba19ec73fe03a641
Внутрішній номер закупівлі:
15492883
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-10-04-006562-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Скрипник Дар'я Сергіївна 380442076145 SKRIPNIK.DARYA@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
20 352 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.10.2022 14:07 - 25.10.2022 01:00
Період прийому пропозицій:
04.10.2022 14:07 - 04.11.2022 17:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
Інформація про скасування
Номер:
3b40cc6d3888424caa3519c910886183
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
В ході проведення процедури закупівлі, згідно з Доповідною запискою №Д-41/1682 від 26.10.2022, встановлено необхідність перегляду очікуваної вартості предмета закупівлі. Здійснення такого перегляду є неможливим, оскільки електронна система закупівель не дозволяє коригувати очікувану вартість у річному плані закупівель щодо оголошеної процедури відкритих торгів.
Зазначені порушення на цьому етапі торгів неможливо усунути чи виправити.
Відповідно до пункту 2 частини 1 статті 32 Закону Замовник відміняє тендер у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, які неможливо усунути.
Враховуючи викладене тендер підлягає відміні.
Період оскарження:
27.10.2022 08:36 - 06.11.2022 23:00
Дата опублікування:
27.10.2022 08:36
Дата виконання:
07.11.2022 00:02
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴11 240 004.00 ЛОТ 1 - Автомобіль спеціалізований з краном-маніпулятором
- Лот №2 ₴9 111 996.00 ЛОТ 2 - Автокран для обслуговування теплових мереж