-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2017-12-26-001493-b
Торги не відбулися
1 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 15 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 15 000.00 UAH
Номер:
933c62ac1be94d16bc38f56ea536f039
Внутрішній номер закупівлі:
1548588
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-26-001493-b
Замовник:
КЗ Херсонської обласної ради "Олешківський дитячий будинок-інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189713
-
Адреса:
75101, Україна, Херсонська область, місто Олешки, провулок Ракитний, 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гринько Олександра Павлівна +380554222368 cyrddi@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
15 000.00 UAH
Період уточнення:
26.12.2017 14:18 - 01.01.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
26.12.2017 14:18 - 11.01.2018 00:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
135000 метри кубічні
Період постачання
01.01.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Початкова пропозиція
1 320 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 320 300.00 UAH з ПДВ
Документи
48
Скарги
0