• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП
  • 1

Тверде паливо (Вугілля кам’яне Марки ГЖСШ фракція 0-13)

Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою.

Торги не відбулися

950 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 750.00 UAH
Номер: a45f94abb66146928a3fc9a646313d1f
Внутрішній номер закупівлі: 15482573
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-10-03-007080-a   
Замовник: КЗЛОР Монастироцький психоневрологічний інтернат
Контактна особа: Шумило Галина Миколаівна +380325246707 monasturok-zamok@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 950 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 750.00 UAH
Період уточнення: 03.10.2022 15:05 - 09.10.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 03.10.2022 15:05 - 19.10.2022 16:00
Аукціон: з 20.10.2022 13:29
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо (Вугілля кам’яне Марки ГЖСШ фракція 0-13)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 190 тонни
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 80326, Україна, Львівська область, село Монастирок, вулиця Івана Франка 30б На карті