-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Тверде паливо (вугілля кам'яне, брикети торф'яні)
Тендер Prozorro UA-2017-11-29-001031-c
Тверде паливо (вугілля кам'яне - 120 т., брикети торф'яні - 1020 т.) для загальноосвітніх навчальних закладів Горохівського району
Завершена
1 738 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 3 000.00 UAH
Номер:
0469d3ba71f0462591072693d4e5da8e
Внутрішній номер закупівлі:
1547998
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-11-29-001031-c
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Горохівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141710
-
Адреса:
45700, Україна, Волинська область, Горохів, Шевченка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мартинюк Катерина Євгенівна 380337921391 gor-osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 738 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.11.2017 11:24 - 04.12.2017 13:00
Період прийому пропозицій:
29.11.2017 11:24 - 14.12.2017 13:00
Аукціон:
15.12.2017 12:24 - 15.12.2017 13:15
Період кваліфікації:
15.12.2017 13:15 - 21.12.2017 16:47
Період завантаження договору:
15.12.2017 13:15 - 04.01.2018 13:15
Тендерна документація
- Лот №1 ₴300 000.00 Вугілля кам'яне
- Лот №2 ₴1 438 200.00 Брикети торф'яні