-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дров'яна деревина
Тендер Prozorro UA-2022-10-03-003941-a
Торги відмінено
662 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 312.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 312.00 UAH
Номер:
9e4c73e2caa348adb2fbca7d6185f7f9
Внутрішній номер закупівлі:
15479428
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-10-03-003941-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ КОПАЙГОРОДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44079022
-
Адреса:
23053, Україна, Вінницька область, селище міського типу Копайгород, вул. Центральна, будинок 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна Кілівнік +380979605506 kopaigorod_osvita@ukr.net https://kopaigorod-vo.vnua.eu/
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
662 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 312.00 UAH
Період уточнення:
03.10.2022 12:19 - 09.10.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
03.10.2022 12:19 - 19.10.2022 12:17
Аукціон:
з 20.10.2022 15:41
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дров'яна деревина
Кількість
368 метри кубічні
Період постачання
до 10.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Інформація про скасування
Номер:
f29fd40f853a445f9618e4741ea110ef
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
«неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, які неможливо усунути».
Період оскарження:
12.10.2022 13:47 - 23.10.2022 00:00
Дата опублікування:
12.10.2022 13:47
Дата виконання:
23.10.2022 00:00
Статус:
Виконано