• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 34620000-9 Рейковий рухомий склад (закупівля 1 (одного) тролейбуса, бувшого у користуванні)

Закупівля 1 (одного) тролейбуса, бувшого у користуванні - тролейбус Škoda 24Tr або еквівалент

Торги не відбулися

21 000.00 EUR без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 105.00 EUR
Номер: 2f516bcad5404ceca6e863cce449748f
Внутрішній номер закупівлі: 15479362
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-10-03-003871-a   
Замовник: КП "Хмельницьке комунальне підприємство "Електротранс""
Контактна особа: Діана ЧЕРНИЛЕВСЬКА +380682020239 diana.chdp@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34620000-9 Рейковий рухомий складАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 21 000.00 EUR без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 105.00 EUR
Період уточнення: 03.10.2022 12:15 - 09.10.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 03.10.2022 12:15 - 19.10.2022 10:00
Аукціон: з 20.10.2022 14:52
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Рейковий рухомий склад (закупівля 1 (одного) тролейбуса, бувшого у користуванні)
Код ДК 021:2015: 34620000-9 Рейковий рухомий склад
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 29016, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Тернопільська,15/2 На карті