• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Поточний ремонт аварійних ділянок покрівлі даху Комунального некомерційного підприємства “Кіровоградський обласний спеціалізований будинок дитини нового типу Кіровоградської обласної ради” за адресою: 25009, Україна, Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Глинки, 46 (ДК 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)

Торги не відбулися

350 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Номер: d4acb70ce2724649b16b7d572722076c
Внутрішній номер закупівлі: 15466946
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-09-29-009731-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ НОВОГО ТИПУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Контактна особа: Болотських Альбіна Юріївна +380505795320 rebenka.dom@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 350 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 750.00 UAH
Період уточнення: 29.09.2022 18:55 - 05.10.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 29.09.2022 18:55 - 15.10.2022 00:00
Аукціон: з 17.10.2022 12:06
Умови оплати:
підписання договору - 30%
надання послуг - 70%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт аварійних ділянок покрівлі даху Комунального некомерційного підприємства “Кіровоградський обласний спеціалізований будинок дитини нового типу Кіровоградської обласної ради” за адресою: 25009, Україна, Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Глинки, 46 (ДК 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
Код ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 05.12.2022
Місце постачання 25009, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Глинки, 46 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Промтехдах"
Початкова пропозиція 341 953.79 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
341 953.79 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 45
Скарги 0