-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
(09123000-7) - Природний газ
Тендер Prozorro UA-2017-12-04-001342-c
(09123000-7) - Природний газ
Завершена
614 851.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 074.26 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 074.26 UAH
Номер:
704a2b252cb14b5db99f306c7826721e
Внутрішній номер закупівлі:
1546529
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-04-001342-c
Замовник:
Відділ з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської районної державної адміністрації Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02229416
-
Адреса:
80001, Україна, Львівська область, Сокаль, Шептицького,89
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Михайлюк Мирослава Володимирівна 380325772068 kylt-sok@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
614 851.20 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 074.26 UAH
Період уточнення:
04.12.2017 12:01 - 09.12.2017 14:00
Період прийому пропозицій:
04.12.2017 12:01 - 19.12.2017 14:00
Аукціон:
20.12.2017 12:11 - 20.12.2017 12:38
Період кваліфікації:
20.12.2017 12:38 - 22.12.2017 10:53
Період завантаження договору:
20.12.2017 12:38 - 09.01.2018 12:38
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
(09123000-7) - Природний газ
Кількість
60000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
Оскарження: 20.12.2017 12:38 - 02.01.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Оскарження: 20.12.2017 12:38 - 02.01.2018 00:00
Початкова пропозиція
574 560.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
574 560.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.12.2017 10:53
Документи
29
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39594527
-
Контактна особа:
Пойченко Олена Георгіївна 380952806586, 380952806586 Olena.Poichenko@lvgaszbut.104.ua http://lvgaszbut.104.ua/
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, Золота, 42
Початкова пропозиція
614 820.24 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
614 820.24 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
51
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39589216
-
Контактна особа:
Мишленик Сергій Вікторович 380678274279 Sergii.Myshlenyk@vlgaszbut.104.ua
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, Луцьк, І.Франка, 12
Початкова пропозиція
614 851.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
614 851.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
25e2c51c2ac242ceacb9277ff1cd878d
Ідентифікатор договору:
UA-2017-12-04-001342-c-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Номер договору:
17-283
Сума договору:
574 560.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
10.01.2018 10:00
Статус:
Підписаний