-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Папір офісний формату А4
Тендер Prozorro UA-2022-09-29-000958-a
Торги не відбулися
245 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 455.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 455.00 UAH
Номер:
345243e0f10c4845bd3bdba6b35ab567
Внутрішній номер закупівлі:
15458170
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-09-29-000958-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998147
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, Зелена, буд. 477
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мороз Юрій Андрійович 380322368989 lrfpkldc@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
245 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 455.00 UAH
Період уточнення:
29.09.2022 09:48 - 08.10.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
29.09.2022 09:48 - 18.10.2022 00:00
Аукціон:
з 18.10.2022 11:18
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Папір офісний формату А4
Кількість
1000 пачок
Період постачання
до 31.12.2022