• Переговорна процедура
  • Мультилотова
  • КЕП
  • Без аукціону

72410000-7 Послуги провайдерів, (Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету, с. Варюшине, с. Лубянка, с. Нововоскресенка, с. Петрівка, с. Покровка)

Завершена

778 272.00 UAH з ПДВ
Номер: a666854d892d481fabda7df5480a339f
Внутрішній номер закупівлі: 15457886
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-09-29-000661-a   
Замовник: Веселинівська селищна рада
Контактна особа: Геннадій Павлюк +380968270599 osvitavesgromada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: В зв’язку з тим, що закупівля – по коду згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 72410000-7 Послуги провайдерів, (Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету, с. Варюшине, с. Лубянка, с. Нововоскресенка, с. Петрівка, с. Покровка): - перша закупівля UA-2022-08-22-005474-a не відбулася через відсутність учасників, - друга закупівля UA-2022-09-08-003379-a не відбулася через відсутність учасників, необхідно провести закупівлю шляхом застосування переговорної процедури – по коду згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 72410000-7 Послуги провайдерів, (Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету, с. Варюшине, с. Лубянка, с. Нововоскресенка, с. Петрівка, с. Покровка) на 2022 рік
Очікувана вартість: 778 272.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

  • Лот №1 ₴218 592.00 Лот № 1 - ДК 021:2015 72410000-7 Послуги провайдерів (Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету, с. Варюшине);
  • Лот №2 ₴129 888.00 Лот № 2 - ДК 021:2015 72410000-7 Послуги провайдерів (Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету, с. Лубянка);
  • Лот №3 ₴153 120.00 Лот № 3 - ДК 021:2015 72410000-7 Послуги провайдерів (Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету, с. Нововоскресенка);
  • Лот №4 ₴50 688.00 Лот № 4 - ДК 021:2015 72410000-7 Послуги провайдерів (Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету, с. Петрівка);
  • Лот №5 ₴225 984.00 Лот № 5 - ДК 021:2015 72410000-7 Послуги провайдерів (Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету, с. Покровка);