-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Хліб
Тендер Prozorro UA-2017-12-21-003357-c
Торги не відбулися
248 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 242.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 242.00 UAH
Номер:
f49e493913684a1bad4431251ffe29ef
Внутрішній номер закупівлі:
1545760
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-21-003357-c
Замовник:
Плисківський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188151
-
Адреса:
22252, Україна, Вінницька область, с. Плисків, вул. Броніцького, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Ланецька +380968521644 pliskivinternat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
248 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 242.00 UAH
Період уточнення:
21.12.2017 17:01 - 30.12.2017 16:56
Період прийому пропозицій:
21.12.2017 17:01 - 09.01.2018 16:56
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб
Кількість
21600 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Бердичівський хлібозавод
×
-
Код ЄДРПОУ:
33394612
-
Контактна особа:
Ударов Олег Юрійович +380674127965 udarov@meta.ua http://www.brdhlib.com.ua/ru
-
Адреса:
13304, Україна, Житомирська область, місто Бердичів, вулиця Червона, 4
Початкова пропозиція
247 968.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
247 968.00 UAH з ПДВ
Документи
23
Скарги
0