-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 85320000-8-Соціальні послуги надання соціальних послуг окремим соціально-вразливим категоріям в частині Надання притулку бездомним особам, звільненим з місць позбавлення волі
Тендер Prozorro UA-2022-09-28-006671-a
Завершена
409 835.14
UAH з ПДВ
Номер:
3381c0c07d29457cafdd80d2de6b5e2b
Внутрішній номер закупівлі:
15452659
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-09-28-006671-a
Замовник:
Департамент соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
25254902
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, Львівська область
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Немчук Микола Юрійович 380685001190 simploda@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
85320000-8 Соціальні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Переговорну процедуру обрано відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
18 серпня 2022 року Замовником подано оголошення UA-2022-08-18-009343-a про проведення відкритих торгів на закупівлю послуг Лот № 1 – Надання притулку бездомним особам, звільненим з місць позбавлення волі, однак станом на кінцевий термін подання пропозицій 05 вересня 2022 18:00 год., торги автоматично відмінено електронною системою на підставі п. 1 ч. 2 ст. 32 Закону України «Про публічні закупівлі».
Також, 05 вересня 2022 року Замовником подано повторно оголошення UA-2022-09-05-010606-a про проведення відкритих торгів на закупівлю послуг Лот № 1 – Надання притулку бездомним особам, звільненим з місць позбавлення волі, однак станом на кінцевий термін подання пропозицій – 21 вересня 2022 року 00:00 год., торги автоматично відмінено електронною системою на підставі п. 1 ч. 2 ст. 32 Закону України «Про публічні закупівлі»..
У зв’язку з цим, є підстави для застосування переговорної процедури закупівлі на підставі п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» а саме: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
409 835.14 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Надання притулку бездомним особам, звільненим з місць позбавлення волі
Кількість
1963 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Благодійна організація "Регіональний Центр соціальної адаптації"
Оскарження: 28.09.2022 15:03 - 09.10.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
25556431
-
Контактна особа:
Гнат Ірина Вікторівна +380730202532 RCSA@TXNET.COM
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, Личаківська, 56
Оскарження: 28.09.2022 15:03 - 09.10.2022 00:00
Ціна пропозиції
409 835.14 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.09.2022 15:03
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
39eb51a205c04ebdbd85dfdcfe1ecccc
Ідентифікатор договору:
UA-2022-09-28-006671-a-b1
Постачальник:
Благодійна організація "Регіональний Центр соціальної адаптації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25556431
-
Контактна особа:
Гнат Ірина Вікторівна +380730202532 RCSA@TXNET.COM
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, Личаківська, 56
Номер договору:
1
Сума договору:
409 835.14 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Надання притулку бездомним особам, звільненим з місць позбавлення волі: 208.78000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
10.10.2022 00:00
Статус:
Виконаний