• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Дизельне паливо, бензин

Нафта і дистиляти (бензин, дизельне паливо)

Торги не відбулися

1 551 879.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 15 518.79 UAH
Номер: aa10d4745a614e95a0d4daedfe74d4dc
Внутрішній номер закупівлі: 1544546
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-12-25-000033-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації
Контактна особа: Адамець Ігор Іванович 380687200006 igoitr1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 551 879.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 15 518.79 UAH
Період уточнення: 25.12.2017 11:56 - 30.12.2017 12:00
Період прийому пропозицій: 25.12.2017 11:56 - 09.01.2018 12:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 45000 літр
Період постачання 10.01.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 34500, Україна, Рівненська область, Сарни, Демократична, 17 На карті
Бензин А-92
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 11100 літр
Період постачання 10.01.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 34500, Україна, Рівненська область, Сарни, Демократична, 17 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЗАХІДЕНЕРГОПОСТАЧ"
Початкова пропозиція 1 415 790.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 415 790.00 UAH з ПДВ
Документи 22
Скарги 0