• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП
  • 1

Електрична енергія

Торги не відбулися

506 700.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 067.00 UAH
Номер: 975053c88bdc488584037215bd6cd1ac
Внутрішній номер закупівлі: 15428629
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-09-26-006151-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Дніпропетровський центр спортивної медицини" Дніпропетровської обласної ради
Контактна особа: Тетяна Михальченко +380964711038, +380567767702 dvfd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 506 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 067.00 UAH
Період уточнення: 26.09.2022 14:10 - 02.10.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 26.09.2022 14:10 - 12.10.2022 14:03
Аукціон: з 13.10.2022 13:30
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 90000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 49050, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49050, м. Дніпро, вул.Ярославська, 3а На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
Початкова пропозиція 505 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
505 800.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 102
Скарги 0