• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК: 021:2015 – 03210000-6 – «Зернові культури та картопля»

Завершена

477 600.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 776.00 UAH
Номер: 2b41da83d2d648ccac488ca6218a03b0
Внутрішній номер закупівлі: 1541477
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-11-28-000288-c   
Замовник: Комунальна організація (установа, заклад) Білицький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів
Контактна особа: Марина Владиженська +30662204054 23597399@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 477 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 776.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 14 300.00 UAH
Період уточнення: 28.11.2017 09:29 - 05.12.2017 09:38
Період прийому пропозицій: 28.11.2017 09:29 - 15.12.2017 09:38
Аукціон: 18.12.2017 11:24 - 18.12.2017 11:45
Період кваліфікації: 18.12.2017 11:45 - 20.12.2017 13:22
Період завантаження договору: 18.12.2017 11:45 - 07.01.2018 11:45

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК: 021:2015 – 03210000-6 – «Зернові культури та картопля»
Код ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопля
Кількість 48400 кілограм
Період постачання 03.01.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 85043, Україна, Донецька область, м Білицьке, Праці, б.44 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Укрпродукт"

Оскарження: 18.12.2017 11:45 - 31.12.2017 00:00
Початкова пропозиція 472 656.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
472 656.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.12.2017 13:22
Документи 14
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю Виробнича фірма "Корнер-ПАК"
Початкова пропозиція 477 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
477 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 7
Скарги 0

Контракти

Номер: a8473277711341b6a64c1e586b01e786
Ідентифікатор договору: UA-2017-11-28-000288-c-c1
Постачальник: ТОВ "Укрпродукт"
Номер договору: сз/18-16
Сума договору: 472 656.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 05.01.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 05.01.2018 10:00
Статус:
Підписаний
tif
1.tif
tif
2.tif
tif
3.tif
tif
4.tif
p7s
sign.p7s