-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газове паливо ( природний газ)
Тендер Prozorro UA-2017-11-22-002151-c
Завершена
453 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 530.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 530.00 UAH
Номер:
0636dc216abc4440851aa4ba453557fe
Внутрішній номер закупівлі:
1539955
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-11-22-002151-c
Замовник:
комунальний вищий навчальний заклад "Тульчинське училище культури"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02214403
-
Адреса:
23600, Україна, Вінницька область, Тульчин, вул. Леніна 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Борболюк Василь Афанасійович +380433522202 tulchin_kulture@ukr.net http://uatuc.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
453 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 530.00 UAH
Період уточнення:
22.11.2017 19:19 - 27.11.2017 19:24
Період прийому пропозицій:
22.11.2017 19:19 - 07.12.2017 19:24
Аукціон:
08.12.2017 11:25 - 08.12.2017 11:46
Період кваліфікації:
08.12.2017 11:46 - 13.12.2017 15:53
Період завантаження договору:
08.12.2017 11:46 - 28.12.2017 11:46
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо ( природний газ)
Кількість
45000 метри кубічні
Період постачання
01.01.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ"
Оскарження: 08.12.2017 11:46 - 24.12.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39593306
-
Контактна особа:
Пишнов Віктор Володимирович 380674325445, 380674325445 viktor.pyshnov@vngaszbut.104.ua https://vngaszbut.104.ua
-
Адреса:
21012, Україна, Вінницька область, Вінниця, провулок Костя Широцького, 24
Оскарження: 08.12.2017 11:46 - 24.12.2017 00:00
Початкова пропозиція
452 228.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
427 440.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.12.2017 15:53
Документи
23
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" +380505108484 energogazrezerv@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Черкаська обл., Черкаси, 18000, Україна, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137
Початкова пропозиція
438 750.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
429 690.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
5a8bf122f9804b1bbafcd94315f38002
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-22-002151-c-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39593306
-
Контактна особа:
Пишнов Віктор Володимирович 380674325445, 380674325445 viktor.pyshnov@vngaszbut.104.ua https://vngaszbut.104.ua
-
Адреса:
21012, Україна, Вінницька область, Вінниця, провулок Костя Широцького, 24
Номер договору:
1141025УВ7ЕВ018
Сума договору:
427 440.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.01.2018 00:00 - 04.01.2018 23:59
Дата підписання:
02.01.2018 00:00
Статус:
Підписаний