-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
сирні продукти
Тендер Prozorro UA-2017-12-19-004300-c
закупівля на очікувану вартість 2018 рік
Торги не відбулися
261 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 610.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 610.00 UAH
Номер:
6080b6a2065f45c2bcce8d21a4f6a9ab
Внутрішній номер закупівлі:
1539157
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-19-004300-c
Замовник:
Філія Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26033132
-
Адреса:
75700, Україна, Херсонська область, Скадовський р-н., м. Скадовськ, вул. Шмідта, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алла Донська +380505527115 skadovsk2001@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
261 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 610.00 UAH
Період уточнення:
19.12.2017 20:59 - 25.12.2017 11:00
Період прийому пропозицій:
19.12.2017 20:59 - 04.01.2018 11:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
сирні продукти
Кількість
4020 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ВИХОР АЛЛА ВІКТОРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2175011307
-
Контактна особа:
Ала Віхарь +380669190594 vixprod@ukr.net
-
Адреса:
75700, Україна, Херсонська область, Скадовський район, місто Скадовськ, ВУЛИЦЯ КАРЛА МАРКСА, будинок 122, корпус В, квартира 2
Початкова пропозиція
257 040.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
257 040.00 UAH з ПДВ
Документи
6
Скарги
0