• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Бензин А-95 (по скретч-картках), Дизпаливо (по скретч-картках)

Завершена

546 150.00 UAH з ПДВ
Номер: a54055dad13542ba98db09fd0eb531bb
Внутрішній номер закупівлі: 15383417
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-09-20-011345-a   
Замовник: Тарутинська селищна рада
Контактна особа: Дарія Топал +380484731456 tarutinops@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Умови застосування переговорної процедури закупівлі: підпункт 1 пункта 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» - якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятись від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. На підставі двох звітів про результати проведення процедури закупівлі, а саме: UA-2022-07-15-004088-а та UA-2022-08-02-005803-a.. Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 546 150,00 грн. в т.ч. ПДВ. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлене статистичним аналізом про середньомісячне використання паливно-мастильних матеріалів на потреби замовника за попередній аналогічний період та згідно з діючими ринковими цінами, отриманими від потенційних постачальників комерційних пропозицій. Крім того, враховано розмір діючих цін з урахуванням офіційних статистичних даних Мінфіну (https://index.minfin.com.ua/markets/fuel/) станом на дату оголошення закупівлі. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: За своїми характеристиками і показниками повинне відповідати ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне Євро. Технічні умови» та Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив. Показники якості повинні відповідати значенням норм за екологічним класом Євро5. Паливо дизельне має бути виготовлене виключно з нафтової сировини і не повинне містити метилові / етилові естери жирних кислот. Товар повинен відповідати Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927.
Очікувана вартість: 546 150.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 4985 літр
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Бензин А-95
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 5435 літр
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕСУРС ЕНЕРГО"

Оскарження: 20.09.2022 16:45 - 01.10.2022 00:00
Ціна пропозиції 546 150.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.09.2022 16:45
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: d7264ae1227e40788defb66a712dfe92
Ідентифікатор договору: UA-2022-09-20-011345-a-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕСУРС ЕНЕРГО"
Номер договору: 0410/22
Сума договору: 546 150.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 510 420.56 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.10.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 03.10.2022 09:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 03.10.2022.pdf
p7s
sign.p7s