-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин, паливо дизельне
Тендер Prozorro UA-2017-12-19-000717-c
Торги не відбулися
272 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 800.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 800.00 UAH
Номер:
b37e55b7a5914a31a6f88a76db4d740f
Внутрішній номер закупівлі:
1537476
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-19-000717-c
Замовник:
ВП "Атоменергомаш" ДП "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26444970
-
Адреса:
71503, Україна, Запорізька область, місто Енергодар, Промислова, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ольга Сергіївна Гомоюнова +380613964734,+380504549189 gomoyunova@aem.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
272 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
800.00 UAH
Період уточнення:
19.12.2017 10:54 - 24.12.2017 13:00
Період прийому пропозицій:
19.12.2017 10:54 - 03.01.2018 13:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин, паливо дизельне
Кількість
10400 літр
Період постачання
22.01.2018 - 28.02.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ" +380675356813 V.ZALATA@VASIL.ZNP.COM.UA http://www.avias.ua
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, 49600, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ІВАНА АКІНФІЄВА, будинок 30, кімната 403
Початкова пропозиція
272 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
272 400.00 UAH з ПДВ
Документи
12
Скарги
0