-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
М’ясо (свинина охолоджена, яловичина охолоджена, кури охолоджені (тушки), кури заморожені (тушки), філе куряче охолоджене)
Тендер Prozorro UA-2017-12-18-001240-a
М’ясо (свинина охолоджена, яловичина охолоджена, кури охолоджені (тушки), кури заморожені (тушки), філе куряче охолоджене) Поставка товару протягом 2018 року,навчальні заклади Старобільського району
Торги не відбулися
4 036 390.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 5 920.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 5 920.00 UAH
Номер:
f515abc211d1452f8a4b850c3f16ab21
Внутрішній номер закупівлі:
1537057
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-18-001240-a
Замовник:
Відділ освіти Старобільської районної державної адміністрації Луганської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142129
-
Адреса:
92703, Україна, Луганська область, Старобільськ, вул. Чернишевського, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ложечка Світлана Іванівна 380665077994 star-osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
4 036 390.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.12.2017 14:26 - 24.12.2017 11:00
Період прийому пропозицій:
18.12.2017 14:26 - 03.01.2018 11:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴1 184 000.00 свинина охолоджена, яловичина охолоджена
- Лот №2 ₴2 852 390.00 кури охолоджені (тушки), кури заморожені (тушки), філе куряче охолоджене