-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
09110000-3 Тверде паливо (пелети)
Тендер Prozorro UA-2022-09-19-008273-a
09110000-3 Тверде паливо (пелети)
Завершена
247 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
053ca0e9b7b341adbf9407f3941933b4
Внутрішній номер закупівлі:
15369319
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-09-19-008273-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "УРВЕНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189297
-
Адреса:
35715, Україна, Рівненська область, Рівненська обл., Здолбунівський район, село Урвенна,, ВУЛИЦЯ ЖОВТНЕВА, будинок 53-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Самчук +380365257054 urvennapni@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Очікувана вартість:
247 900.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
09110000-3 Тверде паливо (пелети)
Кількість
18.5 тонни
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
33028, Україна, Рівненська область, село Урвенна, 35711, Рівненська обл. Здолбунівський р-н, с. Урвенна, вул. Жовтнева, 53А.
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
НЕГЛЯДЮК ВІТАЛІЙ ІВАНОВИЧ
Оскарження: 23.09.2022 17:43 - 04.10.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2967014013
-
Контактна особа:
Неглядюк В.І. 0978723957
-
Адреса:
34705, Україна, Рівненська область, Корецький р-н село Новий Корець, ВУЛИЦЯ СНІЖНА будинок 30
Оскарження: 23.09.2022 17:43 - 04.10.2022 00:00
Ціна пропозиції
247 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.09.2022 17:43
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
eac98963e4af4dcaa59802bf23420ab7
Ідентифікатор договору:
UA-2022-09-19-008273-a-a1
Постачальник:
НЕГЛЯДЮК ВІТАЛІЙ ІВАНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2967014013
-
Контактна особа:
Неглядюк В.І. 0978723957
-
Адреса:
34705, Україна, Рівненська область, Корецький р-н село Новий Корець, ВУЛИЦЯ СНІЖНА будинок 30
Номер договору:
340
Сума договору:
247 900.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.10.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
05.10.2022 15:30
Статус:
Підписаний