-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 09110000-3 – тверде паливо ДК 021:2015 код 09110000-3 – тверде паливо ДК 021:2015, код 09110000-3
Тендер Prozorro UA-2017-12-28-002052-b
Закупівля вугілля кам'яного марки ГЖП та марки ДГ для опалення загальноосвітніх закладів району.
Торги відмінено
4 312 996.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 64 694.94 UAH
мін. крок: 1.5% або 64 694.94 UAH
Номер:
1e281188b3d24567970a1d8c6e174db6
Внутрішній номер закупівлі:
1536809
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-28-002052-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, молоді та спорту ЗНАМ'ЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144045
-
Адреса:
27400, Україна, Кіровоградська область, Знам'янка, Трудова, буд.4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галах Світлана Іванівна 380661928938 galahsvetlana@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
4 312 996.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
64 694.94 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
86 299.00 UAH
Період уточнення:
28.12.2017 16:01 - 02.01.2018 18:00
Період прийому пропозицій:
28.12.2017 16:01 - 12.01.2018 18:00
Аукціон:
з 16.01.2018 13:16
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015, код 09110000-3 – тверде паливо (вугілля кам’яне марки ДГ та марки ГЖП).
Кількість
920 тонни
Період постачання
25.01.2018 - 31.12.2018
Інформація про скасування
Номер:
e4fe4161271242a1a8b86f22bb74f16f
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Відповідно ст31.ч.1ЗУ "Про публічні закупівлі" Торги були відмінені у звязку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних .
Дата опублікування:
03.01.2018 09:47
Статус:
Виконано