-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з дератизації та деларвації на відкритих стаціях та водоймищах м. Дніпро
Тендер Prozorro UA-2017-12-06-004647-c
Торги не відбулися
1 550 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 5% або 77 500.00 UAH
мін. крок: 5% або 77 500.00 UAH
Номер:
3dd3a1190800477b93218ec208cae610
Внутрішній номер закупівлі:
1536538
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-06-004647-c
Замовник:
Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506232
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Виконкомівська, буд. 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мирослава Яворская +380567441126 departamentblag@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90670000-4 Послуги з дезінфікування та дератизування міських і сільських територійАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 550 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
77 500.00 UAH
Період уточнення:
06.12.2017 21:09 - 23.12.2017 22:00
Період прийому пропозицій:
06.12.2017 21:09 - 02.01.2018 22:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з дератизації та деларвації на відкритих стаціях та водоймищах м. Дніпро
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПП ВКФ "Дезсоюз "Астрал Н"
×
-
Код ЄДРПОУ:
020259332
-
Контактна особа:
Зерній Валерій Володимирович 0953300398 dezsouz2002astral@gmail.com
-
Адреса:
52060, Україна, Днiпропетровська область, МИКОЛАЇВКА, Дніпропетровський район, с. Миколаївка-1
Початкова пропозиція
1 499 999.92 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 499 999.92 UAH з ПДВ
Документи
19
Скарги
0