• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Дизельне паливо (бланки дозволів (талони)

Торги не відбулися

300 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер: 6fe44ed3465144fe94830537fdda7e99
Внутрішній номер закупівлі: 15364479
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-09-19-003406-a   
Замовник: 1-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області
Контактна особа: Марія Барановська +380968787314 bcrv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 500.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 9 000.00 UAH
Період уточнення: 19.09.2022 11:57 - 25.09.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 19.09.2022 11:57 - 05.10.2022 10:43
Аукціон: з 06.10.2022 12:40
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо (бланки дозволів (талони)
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 5500 літр
Період постачання до 30.11.2022
Місце постачання 09113, Україна, Київська область, м. Біла Церква, вул.Фастівська, 21/А На карті