-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) Моноблоки, комп’ютери та ноутбуки, на виконання заходів згідно з підпунктом 4.1.1.2, 4.1.1.3, 4.1.1.5 та 4.1.1.8 розділу 4 Інвестиційної програми ПрАТ «Волиньобленерго» на 2022 рік
Тендер Prozorro UA-2022-09-15-010262-a
Завершена
8 358 432.00
UAH з ПДВ
Номер:
51e2ea3a4ed74d729078e32dca7a91a9
Внутрішній номер закупівлі:
15348034
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-09-15-010262-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
43023, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ВУЛ.ЄРШОВА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ірина Мондровська +380332780506 mondrovska.io@energy.volyn.ua http://energy.volyn.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Було двічі відмінено тендер через відсутність недостатньої кількісті учасників ( № оголошення UA-2022-01-28-011310-b; UA-2022-03-01-001719-a).
Очікувана вартість:
8 358 432.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях70 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Моноблок DELL OptiPlex 24 7460 (N048O7460AIO_P) або еквівалент
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Комп'ютер DELL Precision 3440 SFF / I7-10700 (N010P3440SFF) або еквівалент
Кількість
165 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Ноутбук LENOVO ThinkPad T590 (20N4004HRT) або еквівалент
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Комп'ютер ARTLINE Business B32v09Win або еквівалент
Кількість
40 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРОФЕСТ"
Оскарження: 15.09.2022 16:51 - 26.09.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37610680
-
Контактна особа:
Токаренко Олексій 0332280111
-
Адреса:
43020, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ВУЛИЦЯ РІВНЕНСЬКА будинок 76 корпус А
Оскарження: 15.09.2022 16:51 - 26.09.2022 00:00
Ціна пропозиції
8 358 432.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.09.2022 16:51
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
5c3115a16902440680c8b60462fc08e3
Ідентифікатор договору:
UA-2022-09-15-010262-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРОФЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37610680
-
Контактна особа:
Токаренко Олексій 0332280111
-
Адреса:
43020, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ВУЛИЦЯ РІВНЕНСЬКА будинок 76 корпус А
Номер договору:
19/22-1046 ІП
Сума договору:
8 358 432.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
6 965 360.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.09.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
26.09.2022 11:47
Статус:
Виконаний