-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2017-12-15-001542-c
Природний газ для опалення
Торги не відбулися
293 750.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 406.25 UAH
мін. крок: 0.1% або 406.25 UAH
Номер:
98a0ff096bdc4feea90fcbb2f968c75e
Внутрішній номер закупівлі:
1534218
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-15-001542-c
Замовник:
Кам’янське об’єднане управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40383575
-
Адреса:
51925, Україна, Дніпропетровська область, МІСТО КАМ’ЯНСЬКЕ, ВУЛИЦЯ ІНСТИТУТСЬКА, БУДИНОК 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Григор’єва Олена Володимирівна +380569560620 for.dkp@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
293 750.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.12.2017 16:50 - 21.12.2017 16:55
Період прийому пропозицій:
15.12.2017 16:50 - 31.12.2017 16:55
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴212 500.00 Природний газ для опалення
- Лот №2 ₴81 250.00 Природний газ для опалення