• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП
  • 1

Папір офісний формату А4

Торги не відбулися

245 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 3 682.50 UAH
Номер: 96f3dae026664dc6a9364508ab674453
Внутрішній номер закупівлі: 15319888
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-09-13-005863-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр»
Контактна особа: Мороз Юрій Андрійович 380322368989 lrfpkldc@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 245 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 682.50 UAH
Період уточнення: 13.09.2022 13:39 - 19.09.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 13.09.2022 13:39 - 29.09.2022 00:00
Аукціон: з 29.09.2022 14:05
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Папір офісний формату А4
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 1000 пачок
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 79066, Україна, Львівська область, Львів, Зелена, буд. 477 На карті