-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
ШГВ22П-038 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення(Послуги з проведення екологічного моніторингу стану навколишнього середовища до та після проведення планованої діяльності АТ "Укргазвидобування" (на виконання умов Висновків з ОВД з продовження, отримання спеціальних дозволів на користування надрами))
Тендер Prozorro UA-2022-09-09-006321-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до документації
Завершена
573 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 800.00 UAH
Номер:
8600ce8bee3a46ff80e56b1e38088f5a
Внутрішній номер закупівлі:
15297664
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-09-09-006321-a
Замовник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00153146
-
Додаткова контактна особа:
Бутко Олександр Сергійович +380574992486 bas@shgpu.com.ua
-
Адреса:
64250, Україна, Харківська область, смт. Донець, вул. Стадіонна, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сергій Демченко +380675775883 serhii.demchenko@ugv.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
573 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 800.00 UAH
Період уточнення:
09.09.2022 14:27 - 14.10.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
09.09.2022 14:27 - 24.10.2022 17:00
Період прекваліфікації:
24.10.2022 17:02 - 27.11.2022 00:00
Аукціон:
28.11.2022 14:22 - 28.11.2022 15:15
Період кваліфікації:
28.11.2022 15:15 - 30.11.2022 11:08
Період завантаження договору:
30.11.2022 11:08 - 20.12.2022 11:08
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Опис30-ть календарних днів з дати підписання Сторонами Акту приймання-передачі наданих послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення(Послуги з проведення екологічного моніторингу стану навколишнього середовища до та після проведення планованої діяльності АТ "Укргазвидобування" (на виконання умов Висновків з ОВД з продовження, отримання спеціальних дозволів на користування надрами))
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.03.2023
Місце постачання
64250, Україна, Харківська область, Дніпропетровська область, Полтавська область
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОПРОМ""
×
-
Код ЄДРПОУ:
31438314
-
Контактна особа:
Марина Оськіна +380677279369, +380577175933 ecoprom2001@ukr.net
-
Адреса:
61204, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 72 А, квартира 80
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
21.11.2022 15:39
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Відповіді на вимоги
10
Документи
17
Скарги
0
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
Оскарження: 30.11.2022 11:08 - 11.12.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071100
-
Контактна особа:
Сіроштан Ілона Олегівна 380532608733 commercial.poltava.polytechnic@gmail.com https://nupp.edu.ua/
-
Адреса:
36011 , Україна, Полтавська область, Полтава, 36011, Полтавська обл., місто Полтава, ПРОСПЕКТ ПЕРШОТРАВНЕВИЙ, будинок 24
Оскарження: 30.11.2022 11:08 - 11.12.2022 00:00
Початкова пропозиція
312 000.00 UAH з ПДВ /
197 986.00 UAH з ПДВ
197 986.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
88
Скарги
0
ТОВ "ДОВКІЛЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39130652
-
Контактна особа:
Василь Дишкант +380972917715 tov.dovkillya@gmail.com
-
Адреса:
22500, Україна, Вінницька область, Липовецький район, місто Липовець, ВУЛИЦЯ ВИШНЕВА, будинок 26
Початкова пропозиція
344 400.00 UAH з ПДВ /
197 987.00 UAH з ПДВ
197 987.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
21.11.2022 15:39
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
26
Скарги
0
Початкова пропозиція
360 990.00 UAH з ПДВ /
201 000.00 UAH з ПДВ
201 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
21.11.2022 15:37
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
13
Скарги
0
ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРЕКОПРОЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43191454
-
Контактна особа:
Дмитро Болбат +380981084076 ukrecoprojekt@gmail.com
-
Адреса:
02192, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МИРОПІЛЬСЬКА, будинок 19
Початкова пропозиція
399 750.00 UAH з ПДВ /
241 920.00 UAH з ПДВ
241 920.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
21.11.2022 15:38
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
46
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МОНОЛІТ-ЕКО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32639930
-
Контактна особа:
Мокрицький Андрій Анатолійович 0503377833 TENDER@MONOLIT-EKO.COM.UA http://monolit-eko.com.ua
-
Адреса:
79034, Україна, Львівська область, Львів, 79034, Львівська обл., місто Львів, вулиця Тернопільська, будинок 9
Початкова пропозиція
412 800.00 UAH з ПДВ /
288 000.00 UAH з ПДВ
288 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
21.11.2022 15:37
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
35
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОБІЗНЕС ҐРІН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43432406
-
Контактна особа:
Положенцева Ірина 380500568274 ecobusinessgreen@ukr.net
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ ПОЛТАВСЬКИЙ ШЛЯХ, будинок 56/58
Початкова пропозиція
452 670.00 UAH з ПДВ /
340 000.00 UAH з ПДВ
340 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
21.11.2022 15:37
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
35
Скарги
0
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ПРАТ "НАК "НАДРА УКРАЇНИ" "УКРАЇНСЬКИЙ ГЕОЛОГІЧНИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01432552
-
Контактна особа:
Олена Степанівна Кулик +380663997575, +380963997575, +380953280436, +380666034723 tenderungc@gmail.com
-
Адреса:
36019, Україна, Полтавська область, Полтава, вул Маршала Бірюзова,53
Початкова пропозиція
498 000.00 UAH з ПДВ /
498 000.00 UAH з ПДВ
498 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
21.11.2022 15:38
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
54
Скарги
0
Контракти
Номер:
d77853a6750f41ed93857452d5c93f84
Ідентифікатор договору:
UA-2022-09-09-006321-a-b1
Постачальник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071100
-
Контактна особа:
Сіроштан Ілона Олегівна 380532608733 commercial.poltava.polytechnic@gmail.com https://nupp.edu.ua/
-
Адреса:
36011 , Україна, Полтавська область, Полтава, 36011, Полтавська обл., місто Полтава, ПРОСПЕКТ ПЕРШОТРАВНЕВИЙ, будинок 24
Номер договору:
КН/2022
Сума договору:
197 986.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
164 988.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.12.2022 00:00 - 31.03.2023 00:00
Дата підписання:
22.12.2022 09:00
Статус:
Виконаний