-
Спрощена закупівля
-
Однолотова
-
КЕП
змінно-запасні частини до двигунів навантажувачів Bobcat
Тендер Prozorro UA-2016-07-18-000258-b
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
Завершена
487 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 870.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 870.00 UAH
Номер:
f288d67d9e83458da73d58d793d192ec
Внутрішній номер закупівлі:
152975
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-07-18-000258-b
Замовник:
ГП "Херсонський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125695
-
Адреса:
73000, Украина, Херсонская область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олексій Груненко +380552481496,+380668777487 a.grunenko@seaport.kherson.ua http://www.seaport.kherson.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34312000-7 Частини двигунівАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
487 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.07.2016 14:13 - 21.07.2016 15:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2016 15:10 - 27.07.2016 15:10
Аукціон:
28.07.2016 11:05 - 28.07.2016 11:50
Період кваліфікації:
28.07.2016 11:50 - 05.08.2016 09:13
Період завантаження договору:
28.07.2016 11:50 - 17.08.2016 11:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴487 000.00 змінно-запасні частини до двигунів навантажувачів Bobcat