• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Природний газ

ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо (Природний газ)

Торги відмінено

846 480.00 UAH з ПДВ
Номер: ffb7f9871f1e4a919179210734c812f3
Внутрішній номер закупівлі: 1528967
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-12-28-001105-c   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ОСНОВА" ПРЕОБРАЖЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОРІХІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Дяченко Марія +380614141216 BUHPNVK@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Умови застосування переговорної процедури закупівлі: відповідно до пункту 4 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015 року зі змінами «Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників
Очікувана вартість: 846 480.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 80000 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 70545, Україна, Херсонська обл., с. Преображенка, До межі балансової належності підпорядкованих об’єктів Замовника торгів, місце поставки: 1) 70545, Запорізька область, Оріхівський район, село Преображенка, вулиця Польова будинок 1 2) 70545, Запорізька область, Оріхівський район, село Преображенка, вулиця Польова будинок 6. На карті

Інформація про скасування

Номер: a60d0f7f53ea449d8c4a78a5e151a79d
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: технычна помилка
Дата опублікування: 28.12.2017 17:23
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСЮ "ЗАПОРОЖГАЗ ЗБУТ"

Оскарження: 28.12.2017 17:15 - 08.01.2018 00:00
Ціна пропозиції 846 480.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.12.2017 17:16
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: a4dceecd753e4a42988ca5d4984e6b8e
Ідентифікатор договору: UA-2017-12-28-001105-c-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСЮ "ЗАПОРОЖГАЗ ЗБУТ"
Сума договору: 846 480.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації