-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газ природний, скраплений або в газоподібному стані
Тендер Prozorro UA-2017-12-13-002752-c
Торги не відбулися
645 785.90
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 228.93 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 228.93 UAH
Номер:
b2218e97b67b4346a7d72c535055d65e
Внутрішній номер закупівлі:
1528826
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-13-002752-c
Замовник:
КП "Відділ освіти Куликівської райдержадміністрації "
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147457
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, Чернигов, вул. Пирогова, 5-а, смт Куликівка, Чернігівська область
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альона Наталуха +380984898713 natalukhaaliona@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
645 785.90 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 228.93 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
19 373.50 UAH
Період уточнення:
13.12.2017 16:11 - 18.12.2017 17:00
Період прийому пропозицій:
13.12.2017 16:11 - 28.12.2017 17:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газ природний, скраплений або в газоподібному стані
Кількість
62429 метри кубічні
Період постачання
01.01.2018 - 30.04.2018