-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дрова паливні твердих порід
Тендер Prozorro UA-2022-09-08-007483-a
Торги не відбулися
475 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 752.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 752.00 UAH
Номер:
a3b8084b10884387b94c0020c523ca05
Внутрішній номер закупівлі:
15287488
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-09-08-007483-a
Замовник:
Управління освіти Жмеринської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125786
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, м. Жмеринка, вул. Київська, 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Корнієнко +380969295755 osvita_gmerinka@ukr.net http://uposv-zmr.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
475 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 752.00 UAH
Період уточнення:
08.09.2022 14:53 - 14.09.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
08.09.2022 14:53 - 24.09.2022 00:00
Аукціон:
26.09.2022 12:39 - 26.09.2022 13:08
Період кваліфікації:
26.09.2022 13:08 - 18.10.2022 11:30
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дрова паливні твердих порід
Кількість
330 метри кубічні
Період постачання
до 31.10.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "Назарчук Оксана Валеріївна"
Оскарження: 11.10.2022 12:29 - 22.10.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3149812343
-
Контактна особа:
Оксана Назарчук +380987225290 oksy.nzr4uk@gmail.com
-
Адреса:
23122, Україна, Вінницька область, Жмеринський р-н, село Сербинівці, вул.Затишна, будинок 26
Оскарження: 11.10.2022 12:29 - 22.10.2022 00:00
Початкова пропозиція
474 870.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
465 299.99 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
66
Скарги
0
ДП "Жмеринський райагроліс" ВОКСЛП Віноблагроліс
Оскарження: 17.10.2022 16:44 - 28.10.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36262822
-
Контактна особа:
Скворцов Олександр Іванович +380433222742 zh_agrolis@ukr.net
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, місто Жмеринка, вулиця Доватора №2
Оскарження: 17.10.2022 16:44 - 28.10.2022 00:00
Початкова пропозиція
475 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
465 300.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
30
Скарги
0
ФОП "Цибрій Микола Дмитрович"
Оскарження: 18.10.2022 11:30 - 29.10.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3195110450
-
Контактна особа:
Микола Цибрій +380966300161 tsibriy100@gmail.com
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, місто Жмеринка(з), вул.Соборна, будинок 38, квартира 4
Оскарження: 18.10.2022 11:30 - 29.10.2022 00:00
Початкова пропозиція
475 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
470 249.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
18.10.2022 11:30
Відповіді на вимоги
10
Документи
25
Скарги
0