-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне (папір для друку формату А-4) за кодом ДК 021:2015:30190000-7
Тендер Prozorro UA-2017-12-11-002863-c
Торги відмінено
660 025.00
UAH без ПДВ
Номер:
fcc1ee8ac9ae416b9efeb5eba71ac2f0
Внутрішній номер закупівлі:
1525757
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-11-002863-c
Замовник:
Головне територіальне управління юстиції у Донецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
34898944
-
Адреса:
84301, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. ЯРОСЛАВА МУДРОГО, 39/3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Артем Куслаєнко +380626441773 mtz@dn.minjust.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
660 025.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Офісне устаткування та приладдя різне (папір для друку формату А-4) за кодом ДК 021:2015:30190000-7
Кількість
7765 пачка
Період постачання
до 29.12.2017
Інформація про скасування
Номер:
dc0dd4f2bac241ea8465f99fe5c00c4a
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Договір не укладено.
Дата опублікування:
28.12.2017 09:49
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА - ПІДПРИЄМЕЦЬ ПАНОВА СВІТЛАНА АНАТОЛІЇВНА
Оскарження: 11.12.2017 16:35 - 22.12.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2806715725
-
Контактна особа:
Панова С.А. +380507739738
-
Адреса:
84396, Україна, Донецька область, Краматорськ, вул. Червона, 97
Оскарження: 11.12.2017 16:35 - 22.12.2017 00:00
Ціна пропозиції
660 025.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.12.2017 16:42
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
fea7ff7137934d24af38bb86699a11ba
Ідентифікатор договору:
UA-2017-12-11-002863-c-c1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА - ПІДПРИЄМЕЦЬ ПАНОВА СВІТЛАНА АНАТОЛІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2806715725
-
Контактна особа:
Панова С.А. +380507739738
-
Адреса:
84396, Україна, Донецька область, Краматорськ, вул. Червона, 97
Сума договору:
660 025.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації