-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Деревина паливна (першої і третьої категорії)
Тендер Prozorro UA-2022-08-29-000819-a
Торги не відбулися
220 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 100.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 100.50 UAH
Номер:
d96de25d68e34a4da1090d504bdee35c
Внутрішній номер закупівлі:
15199851
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-08-29-000819-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Самбірська районна лікарня "Хоспіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40193036
-
Адреса:
81477, Україна, Львівська область, село Сіде, Самбірський район, вул. Самбірська, будинок 140А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Верес Наталія Орестівна 380977213499 sambir-hospis@online.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
220 100.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 100.50 UAH
Період уточнення:
29.08.2022 10:55 - 04.09.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
29.08.2022 10:55 - 14.09.2022 00:00
Аукціон:
з 14.09.2022 13:45
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунок за поставлений товар здійснюється по безготівковому перерахунку протягом 7 (семи)робочих днів з моменту отримання Замовником Товару на належно оформлених товаро- супровідних документів (накладної,тощо)
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина паливна (першої і третьої категорії)
Кількість
142 метри кубічні
Період постачання
до 30.11.2022