-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2017-12-11-002225-a
ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо (Природний газ)
Торги не відбулися
3 732 825.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 37 328.25 UAH
мін. крок: 1% або 37 328.25 UAH
Номер:
04ac04613e184f63a777ae1d3e93dbd7
Внутрішній номер закупівлі:
1519138
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-11-002225-a
Замовник:
Відділ освіти Онуфріївської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144140
-
Адреса:
28100, Україна, Кіровоградська область, Онуфріївка, вул. 50 років Жовтня, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Самородченко Олена Григорівна +380680675603 rono07@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 732 825.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
37 328.25 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
111 900.00 UAH
Період уточнення:
11.12.2017 17:46 - 17.12.2017 00:00
Період прийому пропозицій:
11.12.2017 17:46 - 27.12.2017 00:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
355000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
28100, Україна, Кіровоградська область, селище міського типу Онуфріївка, За адресами підпорядкованих навчальних закладів Замовника
На карті