• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Паливо рідинне

Бензин А-92 - 9350 л. Бензин А-95 -19780 л. Дизильне паливо - 7640 л.

Завершена

787 333.30 UAH з ПДВ
Номер: 2bff540cd6774a79a6882be55f849963
Внутрішній номер закупівлі: 151901
Ідентифікатор закупівлі: UA-2016-07-15-000259-b   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ"
Контактна особа: Петров С. +380672455057 omzak@meregi.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09132000-3 БензинАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників
Очікувана вартість: 787 333.30 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин
Кількість 9350 літр
Період постачання до 26.12.2016
Місце постачання 04080, Україна, Київська обл., Київ, Кирилівська 85 На карті
Бензин А-95
Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин
Кількість 19780 літр
Період постачання до 26.12.2016
Місце постачання 04080, Україна, Київська обл., Київ, Кирилівська 85 На карті
Дизильне паливо
Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин
Кількість 7640 літр
Період постачання до 26.12.2016
Місце постачання 04080, Україна, Київська обл., Київ, Кирилівська 85 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГЕПАРД ОЙЛ"

Оскарження: 15.07.2016 14:31 - 25.07.2016 14:32
Ціна пропозиції 787 333.30 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.07.2016 14:32
Документи 3
Скарги 0

Контракти

Номер: 9abc03fdbdcd48a7b3d3a15bfeefddc0
Ідентифікатор договору: UA-2016-07-15-000259-b-c1
Постачальник: ТОВ "ГЕПАРД ОЙЛ"
Номер договору: 26 м
Сума договору: 787 333.30 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 26.12.2016 00:00
Дата підписання: 28.07.2016 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Scan07282016_090135.pdf
p7s
sign.p7s